EEU-EB1J471B
DigiKey raktári szám
P19620CT-ND - Vágott szalag (CT)
P19620TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-EB1J471B
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-EB1J471B modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
454 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
590.2 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C