250BXA68M16X25 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 590
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 11
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 810
Nichicon
Nichicon
Raktáron: 40
Surge
Raktáron: 157
Raktáron: 121
Raktáron: 249
68 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
250BXA68M16X25
DigiKey raktári szám
1189-250BXA68M16X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
250BXA68M16X25
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
250BXA68M16X25 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
460 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
920 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
250 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C