400BXW68MEFR16X25 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Rubycon
Raktáron: 600
Adatlap
Raktáron: 0
Direct
TDK
Direct
Nichicon
Upgrade
Chemi-Con
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 810
68 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
400BXW68MEFR16X25
DigiKey raktári szám
1189-3149-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
400BXW68MEFR16X25
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
400BXW68MEFR16X25 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
570 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.425 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C