UCA2E680MHD1TN
DigiKey raktári szám
493-4769-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4769-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCA2E680MHD1TN
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCA2E680MHD1TN modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
500 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Névleges feszültség
250 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C