UCY2V680MHD3TN
DigiKey raktári szám
493-4841-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4841-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCY2V680MHD3TN
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 350 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UCY2V680MHD3TN modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
700 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Névleges feszültség
350 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C