UCY2V680MHD3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nichicon
Raktáron: 249
Adatlap
Similar
Nichicon
Raktáron: 123
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Raktáron: 0
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Upgrade
Rubycon
Upgrade
Rubycon
Chemi-Con
Raktáron: 810
Chemi-Con
Raktáron: 500
68 µF 350 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UCY2V680MHD3
DigiKey raktári szám
UCY2V680MHD3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCY2V680MHD3
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UCY2V680MHD3 modellek
Gyrt.
Minősítések
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
700 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
350 V
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C