350LLE68M16X25
DigiKey raktári szám
350LLE68M16X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
350LLE68M16X25
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 350 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
350LLE68M16X25 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
350 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
20000 óra / 105°C