CDZVT2R4.7B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R4.7BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R4.7BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R4.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R4.7B
Leírás
DIODE ZENER 4.7V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 4.7 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R4.7B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW