CDZVT2R9.1B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R9.1BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R9.1BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R9.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R9.1B
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 9.1 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R9.1B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW