CDZVT2R3.6B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R3.6BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R3.6BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R3.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R3.6B
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R3.6B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW