CDZVT2R8.2B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R8.2BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R8.2BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R8.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R8.2B
Leírás
DIODE ZENER 8.2V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 8.2 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R8.2B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 5 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW