CDZVT2R3.9B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R3.9BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R3.9BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R3.9B
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2M
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R3.9B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW