CDZVT2R5.1B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R5.1BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R5.1BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R5.1B
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R5.1B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 1.5 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW