TPSMD36CA
DigiKey raktári szám
TPSMD36CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TPSMD36CACT-ND - Vágott szalag (CT)
TPSMD36CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMD36CA
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Részletes leírás
58,1V bilincs 51,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
51,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V