RBR5LAM60ATR
DigiKey raktári szám
RBR5LAM60ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RBR5LAM60ACT-ND - Vágott szalag (CT)
RBR5LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBR5LAM60ATR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
Részletes leírás
dióda 60 V 5A Felületszerelt PMDTM
EDA / CAD modellek
RBR5LAM60ATR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
250 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
PMDTM
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 5 A