5.0SMDJ36CA-H
DigiKey raktári szám
5.0SMDJ36CA-HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5.0SMDJ36CA-HCT-ND - Vágott szalag (CT)
5.0SMDJ36CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ36CA-H
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 86,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5.0SMDJ36CA-H modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
86,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
40V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V