3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 51,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Kategória
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
51,6A