3SMC36CA TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-3SMC36CATR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-3SMC36CATR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-3SMC36CATR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3SMC36CA TR13 PBFREE
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 51,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
51,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Elavult
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V