TPSMD24CA
DigiKey raktári szám
18-TPSMD24CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-TPSMD24CACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-TPSMD24CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMD24CA
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 77,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
77,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V