IPM018N10NM5LF2AUMA1
DigiKey raktári szám
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPM018N10NM5LF2AUMA1
Leírás
IPM018N10NM5LF2AUMA1
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 30A (Ta), 285A (Tc) 3,8W (Ta), 349W (Tc) Felületszerelt PG-HSOG-4-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPM018N10NM5LF2AUMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,7mOhm / 100A, 15V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,45V / 240µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
178 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
14000 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 349W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HSOG-4-1
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V