IAUMN10S5N016GAUMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUMN10S5N016GAUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUMN10S5N016GAUMA1
Leírás
MOSFET_(75V 120V(
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 220A (Tj) 325W (Ta) Felületszerelt PG-HSOG-4-1
EDA / CAD modellek
IAUMN10S5N016GAUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 230µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
190 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13570 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
325W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
6V, 10V
Gyártói tokozás
PG-HSOG-4-1
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,6mohm / 100A, 10V