IPF018N10NM5LF2ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Leírás
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 31A (Ta), 259A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Felületszerelt PG-TO263-7-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPF018N10NM5LF2ATMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,7mOhm / 100A, 15V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 280µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
206 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
17000 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TO263-7-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V