ISC035N10NM5LF2ATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC035N10NM5LF2ATMA1
Leírás
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Felületszerelt PG-TDSON-8 FL
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,5mohm / 50A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 115µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
88 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7200 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 217W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8 FL
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V