PSMN2R3-100SSEJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN2R3-100SSEJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN2R3-100SSEJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN2R3-100SSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN2R3-100SSEJ
Leírás
APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 255A (Tc) 341W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN2R3-100SSEJ modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
160 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
17200 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
341W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,2mohm / 25A, 10V