TDA22590XUMA1
DigiKey raktári szám
448-TDA22590XUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TDA22590XUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TDA22590XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDA22590XUMA1
Leírás
POWERSTAGE CE
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OptiMOS™ Átalakító, CPU, GPU Feszültségszabályozó IC 1 Kimenet PG-UFLGA-34
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TDA22590XUMA1 modellek
Kategória
Kimenetek száma
1
Gyártó
Infineon Technologies
Kimeneti feszültség
0,225V ~ 5,5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
34-PowerUFLGA
Felhasználás
Átalakító, CPU, GPU
Gyártói tokozás
PG-UFLGA-34
Bemeneti feszültség
4,25V ~ 16V