A768MS157M1HLAV024
DigiKey raktári szám
399-A768MS157M1HLAV024TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768MS157M1HLAV024CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768MS157M1HLAV024DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768MS157M1HLAV024
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
150 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 24mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A768MS157M1HLAV024 modellek
Kategória
Minősítések
AEC-Q200
Felhasználás
autóipar
Sorozat
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Búgóáram (alacsony frekvencián)
107.5 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.15 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,520" (13,20mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,425" H. x 0,406" Sz. (10,80mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C