G125-MS15005M1P
G125-MS15005M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS15005M1P
DigiKey raktári szám
952-4083-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS15005M1P
Leírás
CONN HEADER SMD 50POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 50 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS15005M1P modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Csík
Aktív
Érintkező tüske bevonata
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450V
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm, 7,44mm