G125-3245096M2
G125-3245096M2
Harwin’s Company Overview
G125-3245096M2
DigiKey raktári szám
952-4051-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-3245096M2
Leírás
CONN PLUG HSG 50POS 1.25MM
Részletes leírás
50 Szögletes csatlakozók - házak dugó zöld 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-3245096M2 modellek
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Tulajdonságok
Illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett, menetes betétek
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)