G125-FC12005L0-0150F
DigiKey raktári szám
G125-FC12005L0-0150F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC12005L0-0150F
Leírás
1.25MM F/F 20POS 26AWG 150MM
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")