XLR-51R3187-R
DigiKey raktári szám
283-5304-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XLR-51R3187-R
Leírás
CAP 188F 0% +20% 51.3V MODULE
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
188 F (EDLC) szuperkondenzátor 51.3 V modul 5mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Felhasználó által definiált
Kapacitás
188 F
Méretek
16,516" H. x 7,657" Sz. (419,50mm x 194,50mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
6,905" (175,40mm)
Névleges feszültség
51.3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C