XLR-16R2507B-R
DigiKey raktári szám
283-XLR-16R2507B-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XLR-16R2507B-R
Leírás
CAP MODULE 500F 16.2V
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 F (EDLC) szuperkondenzátor 16.2 V modul 1,7mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,7mohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Kábel csatlakozóval
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
modul
Kapacitás
500 F
Méretek
16,417" H. x 2,677" Sz. (417,00mm x 68,00mm)
Tűrés
-5%, +20%
Max. magasság (beültetve)
6,969" (177,00mm)
Névleges feszültség
16.2 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C