XLR-48R6167-R
DigiKey raktári szám
283-4662-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XLR-48R6167-R
Leírás
CAP 166F 0% +20% 48.6V CHAS MNT
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
166 F (EDLC) szuperkondenzátor 48.6 V modul 5mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Felhasználó által definiált
Kapacitás
166 F
Méretek
16,516" H. x 7,657" Sz. (419,50mm x 194,50mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
6,905" (175,40mm)
Névleges feszültség
48.6 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C