XVM-315R9345-R
DigiKey raktári szám
283-XVM-315R9345-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XVM-315R9345-R
Leírás
CAP MODULE 3.4F 315.9V
Részletes leírás
3.42 F (EDLC) szuperkondenzátor 315.9 V modul 380mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
380mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Tokozás
modul
Kapacitás
3.42 F
Méretek
17,323" H. x 14,843" Sz. (440,00mm x 377,00mm)
Tűrés
-5%, +20%
Max. magasság (beültetve)
2,756" (70,00mm)
Névleges feszültség
315.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C