XVM-259R2425-R
DigiKey raktári szám
283-XVM-259R2425-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XVM-259R2425-R
Leírás
CAP MODULE 4.17F 259.2V
Részletes leírás
4.17 F (EDLC) szuperkondenzátor 259.2 V modul, csavaros sorkapcsos 310mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
310mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Tokozás
modul, csavaros sorkapcsos
Kapacitás
4.17 F
Méretek
21,654" H. x 10,472" Sz. (550,00mm x 266,00mm)
Tűrés
-5%, +20%
Max. magasság (beültetve)
2,705" (68,70mm)
Névleges feszültség
259.2 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C