XLM-62R1137A-R
DigiKey raktári szám
283-4786-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XLM-62R1137A-R
Leírás
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
130 F (EDLC) szuperkondenzátor 62.1 V modul 6,7mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
6,7mohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
modul
Kapacitás
130 F
Méretek
24,996" H. x 6,937" Sz. (634,90mm x 176,20mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
6,862" (174,30mm)
Névleges feszültség
62.1 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C