HSH0814-3R8256-R
DigiKey raktári szám
283-HSH0814-3R8256-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH0814-3R8256-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Részletes leírás
25 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 400mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
25 F
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,610" (15,50mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
400mohm / 1kHz