HSH0622-3R8226-R
DigiKey raktári szám
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH0622-3R8226-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Részletes leírás
22 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 450mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,102" (2,60mm)
Kapacitás
22 F
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,945" (24,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
450mohm / 1kHz