LIC1013Q3R8256
DigiKey raktári szám
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LIC1013Q3R8256
Leírás
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 280mohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
25 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
280mohm / 1kHz