HSH1016-3R8556-R
DigiKey raktári szám
283-HSH1016-3R8556-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH1016-3R8556-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 55F 3.8V
Részletes leírás
55 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 200mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
55 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 1kHz