HSH0820-3R8406-R
DigiKey raktári szám
283-HSH0820-3R8406-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH0820-3R8406-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Részletes leírás
40 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 250mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
40 F
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm / 1kHz