HSH0612-3R8805-R
DigiKey raktári szám
283-HSH0612-3R8805-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH0612-3R8805-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 8F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 1,2ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,102" (2,60mm)
Kapacitás
8 F
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
-20%, +50%
Max. magasság (beültetve)
0,551" (14,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,2ohm / 1kHz