DGH155Q5R5 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 128
Adatlap
CAP-XX
Raktáron: 0
Adatlap
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 160mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DGH155Q5R5
DigiKey raktári szám
338-DGH155Q5R5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH155Q5R5
Leírás
CAP 1.5F -10%, +30% 5.5V TH
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,472" (12,00mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,669" H. x 0,335" Sz. (17,00mm x 8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,984" (25,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
160mohm / 1kHz