HY25R58E22V155RN nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 128
Adatlap
Új termék
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 180mohm 1000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HY25R58E22V155RN
DigiKey raktári szám
5450-HY25R58E22V155RN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HY25R58E22V155RN
Leírás
SMALL CYLINDRICAL CELL SUPERCAPA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
CAP-XX
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,472" (12,00mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,669" H. x 0,335" Sz. (17,00mm x 8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,945" (24,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
180mohm