DGH255Q5R5
DigiKey raktári szám
338-DGH255Q5R5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH255Q5R5
Leírás
CAP 2.5F -10%, +30% 5.5V TH
Részletes leírás
2.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 140mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,610" (15,50mm)
Kapacitás
2.5 F
Méretek
0,827" H. x 0,433" Sz. (21,00mm x 11,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,984" (25,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
140mohm / 1kHz