DGH105Q5R5 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 280mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DGH105Q5R5
DigiKey raktári szám
338-DGH105Q5R5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH105Q5R5
Leírás
CAPACITOR 1F -10%, +30% 5.5V TH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DGH105Q5R5 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,472" (12,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,669" H. x 0,335" Sz. (17,00mm x 8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
280mohm / 1kHz