DGH504Q5R5
DigiKey raktári szám
338-DGH504Q5R5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH504Q5R5
Leírás
CAP 500MF -10%, +30% 5.5V TH
Részletes leírás
500 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 400mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,472" (12,00mm)
Kapacitás
500 mF
Méretek
0,669" H. x 0,335" Sz. (17,00mm x 8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
400mohm / 1kHz