DGH505Q5R5
DigiKey raktári szám
338-DGH505Q5R5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH505Q5R5
Leírás
CAPACITOR 5F -10%, +30% 5.5V TH
Részletes leírás
5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 80mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,709" (18,00mm)
Kapacitás
5 F
Méretek
1,024" H. x 0,512" Sz. (26,00mm x 13,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,142" (29,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 1kHz