HFT5000-50/25-0-SP
DigiKey Part Number
484-HFT5000-50/25-0-SP-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HFT5000-50/25-0-SP
Description
HEATSHRK FABRIC 50/25MMBLK METER
Detailed Description
Fabric Heat Shrink 2 to 1 1.97" (50.0mm) x Enter Number of Meters in Order Quantity
Category
Length
Enter Number of Meters in Order Quantity
Diameter - Inner, Recovered
0.98" (24.9mm)
Series
Diameter - Inner, Supplied
1.97" (50.0mm)