HFT5000-34/17-0-SP
DigiKey Part Number
484-HFT5000-34/17-0-SP-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HFT5000-34/17-0-SP
Description
HEATSHRINK FABRIC METER
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fabric Heat Shrink 2 to 1 1.34" (34.0mm) x Enter Number of Meters in Order Quantity
Category
Diameter - Inner, Recovered
0.67" (17.0mm)
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Diameter - Inner, Supplied
1.34" (34.0mm)