HFT5000-80/40-0-SP
DigiKey Part Number
484-HFT5000-80/40-0-SP-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HFT5000-80/40-0-SP
Description
HEATSHRNK FABRIC 2:1 1.57" METER
Detailed Description
Fabric Heat Shrink 2 to 1 3.15" (80.0mm) x Enter Number of Meters in Order Quantity
Category
Diameter - Inner, Recovered
1.57" (39.9mm)
Diameter - Inner, Supplied
3.15" (80.0mm)